Výsledek vyhledávání

CO SE SKRÝVÁ ZA PŘÍČINAMI INFEKCÍ MOČOVÝCH CEST: PROČ MŮŽE BÝT SEX VÝZNAMNÝM FAKTOREM VZNIKU PROBLÉMŮ S PÁLENÍM PŘI MOČENÍ.

Močení po sexu je ohromné. Minimálně jako prevence infekcí močových cest.

Pravděpodobně jste od dětství slýchala „Nesedej si na nic studeného, jinak budeš tam dole nemocná“. Ovšem chlad má s tímhle pramálo společného. Vědecký výzkum prokázal, že za většinou případů infekcí močových cest lze hledat sex, čímž se stává největším rizikovým faktorem problémů s pálením při močení.
Že vás jaksi přešla chuť? Nemějte strach. Stačí krátká návštěva toalety a nepříjemným příznakům infekce močových cest můžete předejít. Tedy pocitu pálení při močení nebo nutnosti jít na toaletu stokrát za den. Zdá se vám to příliš snadné, aby to byla pravda? Jenže věřte, že to tak je. Čistá pravda.

Ale počkat! Co má sex společného s infekcí močových cest?

Než vyhodíte všechno svoje sexy prádlo a zrušíte rande, vysvětleme si vztah mezi sexem a infekcemi močových cest. Jak možná víte, v okolí konečníku nám žijí bakterie. Jsou zde vítané, protože jsou součástí střevní mikroflory. Ovšem během sexuálního styku může penis nebo vibrátor nějaké z těchto bakterií přenést ke vchodu do močové trubice, která se nachází přímo nad vagínou. A tyto přátelské bakterie, které jsou užitečné u konečníku, nejsou tak vítané v naší močové trubici, kterou se mohou dostat až do močového měchýře a způsobit infekci močových cest.
V zásadě je to celé o „správných“ bakteriích, které se dostanou na „nesprávné“ místo.

OK, to chápu. Ale co s tím má co dělat čurání?

Když teď chápete, že bakterie z konečníku nejsou vítané v močovém měchýři, je snadné vysvětlit, jak může pomoci močení. Nějaký nápad? Je to jednoduché. Stejně jako může penis tyto bakterie mechanicky přinést k močové trubici, moč je může mechanicky odplavit. Stejně jako proud vody odplaví vetřelce snažící se vylézt nahoru potrubím. Močení funguje velmi dobře jako první linie obrany, kdy jsou vetřelci stále ještě u vchodu do potrubí a teprve se snaží dostat nahoru. Nesmíte však zapomenout: musí to být proud vody. Několik kapek vetřelce nevypudí. Buďte proto vždy dobře hydratovaná, abyste bakterie mohla skutečně odplavit.

Co když už pociťuji příznaky infekce? Může močení pomoci?

Skutečně může. Protože močení vetřelce vypuzuje, pamatujete? Pokud již ale zaznamenáte nějaké nepříjemné pocity , znamená to, že bakterie stačily proniknout do Vaší močové trubice.
V takovém případě budete nejspíš při jejich odplavování potřebovat zvláštního pomocníka. To je ten pravý čas, kdy můžete použít doplněk stravy Urinal Akut. Pouhá jediná kapsle denně Vám pomůže ulevit při nepříjemném pocitu pálení v dolních močových cestácha zároveň podpoří vyplavování bakterií, které budou jednoduše vyplavovány spolu s močí. Je to jednoduchý způsob, jak spláchnout Vaše problémy s močovými cestami.
Složení přípravku Urinal Akut je založeno na vysoce koncentrovaném extraktu z kanadských brusinek, vitamínu D a navíc obsahuje solidago virgaurea neboli zlatobýl obecný, který přispívá k normální vylučovacífunkci moči.


Nahoru