Výsledek vyhledávání

O nás

Idelyn

Idelyn je dceřiná společnost Walmarku. Od svého vzniku v roce 2015 jsme si vzali za své poslání přinášet obnovu ženského sebevědomí v tom nejširším smyslu.

Chceme konečně prolomit mýty a tabu, která obklopují téma ženských intimních partií. Také chceme inspirovat ženy, aby otevřeně a bez ostychu diskutovaly o svých problémech a více porozuměly svému tělu. Abychom toho dosáhli, nabízíme více než vhodnou péči o ženské intimní zdraví prostřednictvím našich přípravků. Pomáháme také ženám získat zpět jejich sebevědomí a sebeúctu prostřednictvím diskuse, jež je otevřená a bez zábran.

Beliema od Idelyn

Beliema je produktová řada od společnosti Idelyn, která je zaměřena na ženské vaginální zdraví. Nabízí speciálně vyvinuté produkty, jež napomáhají obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry v případě vaginální infekce, a to bez ohledu na jejich původ.

Beliema má taktéž za cíl prolomit tabu vytvořená okolo slova vagina. Není to sprosté slovo, je to jeden z mnoha názvů pro ženské intimní partie a ženy by se neměly ostýchat o nich mluvit. A to z toho důvodu, že otevřený dialog je ten nejlepší způsob, jakým se můžeme dozvědět, jak pečovat o své intimní zdraví.

Jak mohou ženy správně pečovat o své intimní partie – své vaginy, když je toto téma tabu? Vyzýváme proto všechny ženy, aby se k nám připojily a pomohly změnit jeho sociální vnímání.

 

Urinal od Idelyn

Urinal je produktová řada zaměřená na zdraví močových cest. Stala se součástí rodiny Idelyn, aby přinesla své odborné znalosti ve všestranné péči o ženské močové cesty.

Urinal chce nejen poskytnout ženám chytrá řešení, ale také si klade za cíl prolomit mýty obestírající problémy močových cest. Tyto mýty se přenáší z generace na generaci a šíří s sebou klamy ohledně příčin i správné péče při palčivých problémech. Proto chceme poskytnout pravdivé a ověřené poznatky, a pomoci tak ženám zapomenout na palčivé problémy a získat zpět jejich pohodlí.

Idelyn již začal vést tuto diskusi. Chceme změnit sociální chování, otevřít a podpořit otevřený dialog bez zábran o ženském intimním zdraví.

Chceme vám ženám pomoci, abyste mohly být opět samy sebou!

 

Kontakt:

Walmark, a.s.
Kavčí Hory Office Park
Na Hřebenech II 1718
140 00 Praha 4
Česká republika

 

Více o společnosti Walmark, a. s.

 

Jaká je vize společnosti Walmark? Podívejte se na naše video:

 

Nahoru